Parę słów o nas

Robimy strony internetowe

Zaczynaliśmy w 2000 roku jako dział WWW w firmie Hieroglif. Pracowaliśmy wówczas nad stronami internetowymi dla klientów hostingu.

W 2002 roku zdecydowaliśmy się rozpocząć własną działalność i... nie żałujemy! Przez te trzynaście lat mogliśmy się uczyć, poznawać nowe technologie i z satysfakcją patrzeć na prace, które oddawaliśmy w ręce ponad setki zadowolonych klientów.

Oprócz tworzenia stron WWW od strony technicznej zajmowaliśmy się także identyfikacją wizualną (tworzeniem logotypów, projektowaniem grafiki) oraz doradzaliśmy w wyborze hostingu czy specjalistów w zakresie pozycjonowania. Dotychczas wykonaliśmy i wdrożyliśmy ponad dwieście stron i ze wszystkich jesteśmy dumni.

WWW od A do Z, czyli technologia Visualteam

Najczęściej wykonywaliśmy strony firm. Korzystaliśmy przy tym solidnych i przejrzystych CMS-ów, efektownej technologii Flash (animacje, reaktywne grafiki), implementowaliśmy proste w obsłudze systemy dodawania newsów czy organizowania interaktywnych katalogów. Zdarzało nam się także budować od podstaw wydajne nawet przy dużym natężeniu użytkowników sklepy internetowe.

Zawsze staramy się, by nasze strony były przyjazne wyszukiwarkom internetowym. Każdą budujemy z myślą o konkretnych wymaganiach naszego klienta w oparciu o nasz autorski, doskonale przetestowanego i nieustannie dopracowywanego systemu VTCMS.

Jeśli klient sobie tego życzy, projektujemy i wykonujemy unikalne aplikacje interaktywne oraz gry w technologii Flash – idealne do dalszej promocji firm naszych klientów.

Tworzymy strony WWW od A do Z.

Pomagamy sprzedawać

Żeby strony internetowe, które przygotowujemy dla naszych klientów, pomagały im zdobywać nowych klientów, szczególny nacisk kładziemy na optymalizację witryn pod kątem współpracy z wyszukiwarkami internetowymi.

Twórca strony ma duży wpływ na to, w odpowiedzi na jakie zapytania z Google czy Bing pojawiać się będzie dana witryna i na jak wysokiej pozycji będzie wyświetlana (Dlaczego warto zatroszczyć się o pozycję w rankingu Google .

Na poziomie technologiczno-projektowym:

  • przygotowujemy odpowiednie miejsca do ekspozycji słów kluczowych,
  • adresy podstron przygotowujemy tak, żeby automaty Google bezbłędnie odczytywały ich tematykę,
  • bezbłędnie lokujemy w kodzie stron meta-tagi, które witają automaty Google na naszych stronach i zachęcają je do zapoznania się ze wszystkimi podstronami.


Stosując kilka tricków sprawiamy, że nasi klienci zyskują już na starcie.

Współpracujemy także z doświadczonymi copywriterami, którzy potrafią pisać skuteczne teksty reklamowe, wymyślać przykuwające uwagę slogany i schludnie wkomponowywać w treść stron odpowiednie słowa kluczowe.

W końcu nie wystarczy przyciągnąć klienta do naszej oferty.

Trzeba jeszcze przekonać go, że warto się z nią zapoznać.

Kto i gdzie

Z klientami najchętniej spotykamy się w naszym biurze na warszawskiej Woli przy ul. Ciołka 11a lok. 315. We własnym miejscu możemy skupić się na dokładnym omawianiu potrzeb naszych klientów. Tam też mieści się centrala naszej firmy.

Wśród naszych współpracowników znajdziecie Państwo jedynie rzetelnych profesjonalistów: grafików, którzy wiedzą, co znaczy „termin” i programistów, którzy zawsze pamiętają, że najważniejszy jest klient i jego biznes.


Nad wykonywaną przez nas stroną internetową zawsze pracują przynajmniej dwie-trzy osoby, dlatego każde ogniwo naszej firmy musi być niezawodne.

I jest.

Ceny i terminy

Cenę i termin realizacji każdego zlecenia ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę stopień skomplikowania konkretnej realizacji. Niemniej orientacyjnych informacji na temat cen przykładowych projektów możecie Państwo zaczerpnąć z cennika standardowych stron WWW

W terminarzu każdego projektu wyszczególniamy wiele momentów, w których klient akceptuje lub zgłasza uwagi do zrealizowanych części strony.
 

Kompleksowa obsługa - od A do Z
Zaufali nam

2015 © VisualTeam s.c. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wybrani klienci firmy VisualTeam.pl
facebook